Küçük Langa Cad. No:27 Aksaray / İSTANBUL

Hesabım

Telefon
+90 212 529 56 31

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Firmamız 1985 Yılında Sektöre İstanbul-Aksaray’ da Çağatay Otomotiv Limited Şirketi ünvanı ile başlamıştır.

1991 de SSCB nin dağılmasıyla birlikte Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere yeni oluşan pazarlara yönelik Ağır vasıta Oto Aksesuar Ürünleri ihraç etmeye başlamış ve yeni bir yapılanmaya girmiş, geçen süre zarfında hem uygun fiyat hem de kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla güvenilir bir marka haline gelmiştir.

2008 yılı itibariyle binlerce ürün çeşidiyle 13 ülkeye ihracat yapmaktadır. Firmamızın temel prensibi; bol çeşit , uygun fiyat, ve zamanında teslimdir. Çağatay Dış Ticaret olarak müşterilerini destekleme ve geliştirmek öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Bu anlayışla hem yurt dışındaki müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak hem de Türk Mallarının yurtdışında tanıtılması husunda önemli çalışmalar yapmaktadır. Yurtiçi ve Yurtdışı Fuar ve Tanıtım Organizasyonlarında yer alarak sektörün ihtiyaçlarını belirlemek ve karışılaşılan sorunları yerinde inceleyip çözümleme gayreti ile mevcut durumun geliştirilmesine ve yeni taleplerin karşılanması konularında çalışmalar yapmaktadır

Bu gayret ve çabalar neticesinde firmamızın:

Ukrayna’da : Harkov, Odessa, Zaporoje, Çernovtsy,Ternopol ve Himilnitsky
Rusya’da : Moskova , Krasnador , Nijnynovgrod
Bulgaristan’da : Asenovgrad
Romanya’da : Bükreş ve Suçuyeva’da
Kazakistan’da : Almaata’da
Azerbaycan’da : Bakü’de
Ermenistan’da : Erivan’da
Macaristan’da : Szeged’de

Bayileri bulunmaktadır.

Çağatay Dış Ticaret, imalatçılarımızın desteği müşterilerimizin memnuniyeti ve personelimizin üstün gayretleri ile daha da büyümekte ve pazardaki yerini sağlamlaştırmaktadır. Çağatay Dış Ticaret, bu günlere gelmesinde emeği ve desteği bulunan tüm dostlarına müteşekkirdir.
Çağatay Dış Ticaret